• Hlasovanie za náš projekt v Tescu

•     Od pondelka 10. júla 2023 prebieha hlasovacia fáza grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ v obchodnom dome Tesco v Púchove. Naša škola ZŠsMŠ Záriečie sa dostala medzi tri najlepšie projekty miestneho regiónu. Príďte nás podporiť  do 6. augusta 2023 a zahlasujte za náš projekt "Oddychová a relaxačná zóna", čím pomôžete vytvoriť priestor na oddych a relax pre žiakov v škole.

Realizáciou tohto projektu by sme chceli v interiéri školy vytvoriť oddychovú a relaxačnú zónu, kde by mohli žiaci tráviť nielen prestávky, ale aj svoj voľný čas. Tento priestor by slúžil pre spoločné stretnutia žiakov so spolužiakmi z rôznych ročníkov, stretnutia s rodičmi a učiteľmi v rámci školských i mimoškolských aktivít a tiež pre deti ŠKD v popoludňajších hodinách. Žiaci by si tam mohli oddýchnuť a zrelaxovať na sedacích vakoch s rôznymi interaktívnymi prvkami doplnenými náučnými polepmi na stenách a zemi.

• Letné prázdniny

•              Všetkým žiakom a zamestnancom školy želáme leto plné oddychu, slnka a zážitkov.

Letné prázdniny sú od 01.07.2023 do 31.08.2023.

Vyučovanie po prázdninách sa opäť začne v pondelok 4. septembra 2023.