• Európsky deň jazykov

•         26. september je vyhlásený za Európsky deň jazykov. Tento deň sme si s našimi žiakmi pripomenuli rôznymi aktivitami. Každá trieda si vybrala jeden európsky štát, vyhľadala si o ňom všetky dôležité informácie a vytvorila z nich plagát. Naši najmenší žiaci sa učili posunkovú reč.

• Milí rodičia a žiaci,

od štvrtka 28.09.2023 začíname ZBER STARÉHO PAPIERA. Zviazané noviny, časopisy, letáky a kancelársky papier môžete nosiť od 7:00 do 15:30 k bočnému vchodu telocvične. Papierové kartóny sa nezbierajú! Zber bude trvať do piatka 20.10.2023.

• Didaktické hry a účelové cvičenie

•      Krásne slnečné jesenné počasie strávili naši žiaci v prírode. Zopakovali si zásady prvej pomoci, orientáciu a správanie v prírode a opiekli si aj špekačky.

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 14. septembra 2023 o 15:30 hod. v priestoroch veľkej chodby základnej školy. Po ňom budú nasledovať jednotlivé triedne rodičovské združenia.

•

Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 bude v pondelok 04.09.2023 o 8:00 hodine na veľkej chodbe školy.

Žiaci, ktorí boli na konci minulého školského roka zákonným zástupcom záväzne prihlásení na stravu v školskej jedálni, sa budú môcť automaticky začať stravovovať v ŠJ od utorka 05.09.2023.

V prípade, že by sa žiak nezúčastnil vyučovania alebo by nemal záujem o obed v utorok 05.09.2023, musí ho zákonný zástupca odhlásiť z obeda najneskôr v pondelok 04.09.2023 do 13:30 hod., a to elektronicky, telefonicky alebo osobne u vedúcej ŠJ.